KATEGORİLER

Hediyemigetir.com E ticaret sitemizde;  Mutlaka herkese, Her keseye hitap eden hediye seçeneği vardır.

En Ucuz Hediye

Hediye sitemizde bulunan kişiye özel hediyelerin fiyatları Kargo Dahil 35 TL den başlamaktadır. 35 TL Alacağınız kişiye özel hediye ile hediye aldığınız kişiyi, onu sizin için özel hissettirebilir ve alacağınız hediye ile onu mutlu edebilirsiniz. Beyaz seramik kupa üzerine, Sizin istediğiniz özel günleriniz için özel tasarım yapılabilir, Attığınız fotoğraf veya yazı yazılabilir veya sizin için özel tasarladığımız tasarımın üzerine İsim,Tarih vs. yazdırabilirsiniz. Beyaz seramik kupa baskısı tamamen sizin istediğinize özel olarak, Sevgiliniz için, Nişanlınız için, Erkek Arkadaşınız için, Kız Arkadaşınız için, Anneniz, Babanız, Kardeşiniz, Tüm aile bireyleri, İş arkadaşınız için özel tasarlatıp Kupa üzerine resmini bastırıp veya yazı yaztırarak, 35 TL ye özel bir hediye satın alabilirsiniz. Buraya Tıklayarak Sevdikleriniz için özel beyaz seramik kupa baskısı yaptırıp sipariş verebilirsiniz. Sevgililer için özel tasarlanmış beyaz seramik kupa hediye seçeneğine ise Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

Bayan Sevgiliye Ne Hediye Alabilirim ?

Sizde bayan sevgilinize ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız, yada aklınızda herhangi bir hediye fikri yok ise size bir kaç hediye tavsiyemiz olacaktır.

Sitemizin en çok satılan hediyeleri, Sihirli İlginç Hediyeler kategorisinde bulunan hediye seçeneklerimizdir.

Bu kategoride bulunan Sihirli Yastık Çeşitlerimiz En çok satılan bayan sevgiliye hediye edilen ürün çeşitleri arasındadır. Sihirli Yastığın 5 farklı renkte 9 modeli bulunmaktadır.

Bunlar Kalpli Kırmızı Sihirli YastıkKare Kırmızı Sihirli YastıkGümüş Kalp Sihirli YastıkGümüş Kare YastıkAltın Sarısı Kalp Sihirli Yastık, Altın Sarısı Kare Sihirli YastıkMor Kalp Sihirli YastıkKare Mor Sihirli yastık ve Çift Tarafa baskı yapılan beyaz renkte Çift Taraf Baskısı Sihirli Yastıktır.

Kalpli Kırmızı Sihirli Yastık,

Kalpli Kırmızı Sihirli yastık Binlerce parlak kırmızı pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı kırmızı bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kalpli kırmızı yastığın boyutu 35x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X21 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız üründür. Bayanlar tarafından en çok beğenilen ve onları mutlu eden hediyedir. Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Kare Kırmızı Sihirli Yastık,

Kare Kırmızı Sihirli yastık Binlerce parlak kırmızı pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı kırmızı bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kare kırmızı sihirli yastığın boyutu 40x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X28 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Kalpli Altın Sarısı Sihirli Yastık,

Kalp Altın Sarısı Sihirli yastık Binlerce parlak Altın sarısı pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Altın sarısı bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kalpli Altın sarı sihirli yastığın boyutu 35x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X21 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Kare Altın Sarısı Sihirli Yastık,

Kare Altın Sarısı Sihirli yastık Binlerce parlak Altın sarısı pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Altın sarısı bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kare Altın sarı sihirli yastığın boyutu 40x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X28 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Gümüş Kalp Sihirli Yastık,

Gümüş Kalp Sihirli yastık Binlerce parlak Gümüş renk pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Gümüş bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kalpli Gümüş sihirli yastığın boyutu 35x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X21 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

Kare Gümüş Sihirli Yastık,

Gümüş Kare Sihirli yastık Binlerce parlak Gümüş renk pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Gümüş bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kare Gümüş sihirli yastığın boyutu 40x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X28cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

 

Kalpli Mor Sihirli Yastık,

Kalp Mor Sihirli yastık Binlerce parlak Mor renk pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Mor bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kalpli Mor sihirli yastığın boyutu 35x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X21cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

 

Kare Mor Sihirli Yastık,

Kare Mor Sihirli yastık Binlerce parlak Mor renk pullardan oluşmaktadır. Yastığın üzerine Pullar özel makine ile özel dikilmektedir. Yastığın üzerinde bulunan pulların bir tarafı Mor bir tarafı beyaz renktir. Beyaz olan bölümün üzerinde özel süblimasyon baskıya uygun sublime maddesi bulunmaktadır. Yastığın üzerindeki beyaz olan tarafına baskı yapılmaktadır. Baskı çok renkli ve digital dir. Yastığın üzerine sevdiğinizin resmini bastırabilir resmin altına kısa yazı da yazdırabilirsiniz, " seni seviyorum, Mehmet&Elif, İyi ki doğdun" gibi kısa yazılar. Pulların üzerine baskı yapıldığı için uzun yazı yazıldığında yazı boyutu küçük olacağından okunması zor olacaktır. O yüzden kısa yazı tavsiye ediyoruz. Yastığın üzerine basılan resmi veya yazı hiç bir şekilde silinmez pullar üzerinde dökülme yapmaz. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Kare Mor sihirli yastığın boyutu 40x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X28 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz.

 

Çift Taraflı Baskılı Sihirli Yastık,

Çift Taraf Baskılı Sihirli Yastık, Binlerce kumaş üzerine dikilmiş beyaz pullardan oluşmaktadır. Buna payet kumaş da denir. Pulların her iki tarafıda beyaz renktedir. Pulların üzerinde baskı yapılabilmesi için sublime süblimasyon madde bulunmaktadır. Pulların üzerinde bulunan bu madde sayesinde baskı yapılmaktadır. Yastığın üzerinde bulunan pulların her iki tarafına da baskı yapılmaktadır. Baskı Kişinin istediğine göre değişmektedir. Pulların bir tarafına resim baskısı bir tarafına da ise güzel bir söz yazılabilir. Pullar ellerinizle çevrildiğinde resim, tekrar çevrildiğinde resim çıkar yada, Pulların her iki tarafına 2 farklı resim baskısı da yapılabilir. Pulları ellerinizle çevirdiğinizde resim çıkar tekrar çevirdiğinizde basılan diğer resim çıkar. Yastığın içerisini dolu olarak gönderiyoruz. Yastığın içerisini 1.Sınıf Boncuk elyaf ile dolduğuruyoruz. Yastığın yan tarafında fermauru vardır. Fermaur açılarak yastığın içerisinde bulunan elyafları boşaltarak çamaşır makinesinde yıkayıp tekrardan boşalttığınız elyafları doldurabilirsiniz. Yastığın arka tarafı ise normal beyaz renkli kumaş olup baskı yapılmamaktadır. Çift taraf baskılı sihirli yastığın boyutu 40x40 cm ebatlarındadır. Gönderdiğiniz resimlerin veya yazının baskı boyutu ise 28X28 cm ebatlarındadır. Sitemizde ve sosyal medya üzerinden en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir..  Bu hediyeyi Bayan sevgiliye, Annenize, Kız arkadaşınıza, Kız kardeşinize ve hediye alacağınız tüm bayanlar için tercih edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, Erkek sevgiliye, Erkek Arkadaşa hediye, Erkek Kardeşe, Babanız için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Aile resimlerinizi bastırabilir, Aile bireylerine hediye edebilir, Çocuğunuz için doğum günü hediyesi, Mezuniyet hediyesi olarakta tercih edebilir ve onları bu ilginç sihirli  hediye ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Eşinize Yıldönümü hediyesi olarak alabilir yastığın bir tarafına resim baskısı yaptırıp, diğer tarafına ise Yıl Dönümünüz ile ilgili güzel yazı yazdırabilirsiniz. Yıl dönümü hediyesi ve doğum günü hediyesi olarak en çok sevilen beğenilen, Alınan en ilginç en güzel en özel hediyedir. Çift taraflı sihirli yastık

Sihirli Renk Değiştiren Kupa,

Sihirli Kupa İnternet sitemiz üzerinde ve sosyal medya üzerinde en çok satılan en çok beğenilen hediyedir. Fiyat olarak uygun bir hediyedir. Herkesin alabileceği bir hediyedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için çok paralar harçamadan hem onları mutlu edin hemde sihirli hediye ile hediye aldığınız kişiyi etkileyebilir ve şaşırtabilirsiniz. İlginç, şaşırtıcı ve etkileyici bir hediye olan sihirli kupaya kargo dahil 45 tl ye sahip olabilirsiniz. Aynı gün baskısı yapılıp kargoya verilmektedir. Merkezi adreste otuyorsanız 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kapıda ödeme veya internet sitemiz üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Sihirli Renk Değiştiren kupa, Normal görünüşte siyah olup, Bardağın içerisine konulan tüm sıçak içeçeklerde ( çay,kahve,nanelimon,kuşburnu..vb) üzerine basılan resim veya yazı çıkar, Soğuduğunda tekrar siyaha döner. Sihirli kupa baskı alanı 21x9,3 cm dir. Sihirli kupa üzerinde 3 adete kadar resim baskısı yapılmaktadır. Bir resim bardağın sağ tarafına bir resim bardağın sol tarafına bir resim ise bardağın orta kısmına basılmaktadır. Sihirli kupa üzerine basılan tasarım tamamen sizin istediğinize göre tasarlanmaktadır. İsterseniz resim baskısı yapılır isterseniz yazı baskısı yapılmaktadır. Yada sizin önceden hazırladığınız özel tasarımınızın da baskısı yapılmaktadır. Sizde sevdiklerinizi fiyat olarak uygun uçuz bir hediye ile mutlu edip saşırtmak istiyorsanız. Sihirli kupa hediyemizi terçih edebilirsiniz. Sihirli kupa hediyesi kimler için alınabilir ? Erkek Arkadaşa hediye, Kız Arkadaşa hediye, Sevgiliye hediye, Bayan sevgiliye hediye, Erkek sevgiliye hediye, Öğretmene hediye, Anneye Hediye, Babaya hediye, Kardeşe hediye, Erkek Kardeşe hediye, Kız kardeşe hediye, Çocuğa hediye, Kız çocuğa hediye, Erkek çocuğa hediye,olarak doğum günleri için kadınlar günü için, Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yıl dönümü hediyesi, olarak satın alabilirsiniz.

Sihirli Ayna Modelleri

Şarjlı Sihirli Led Ayna

Şarjlı Sihirli Led Ayna modelimiz, dikdörtgen şeklinde kaliteli sert plastik malzemeden üretilmiştir. Sizde sevdiklerinize şaşırtıcı ilginç bir hediye almak istiyorsanız. Şarjlı sihirli aynayı tercih edebilirsiniz. Şarjlı sihirli led ayna Masa üstü için yatak odasında kullanıma uygundur.  Yatak odasında bayanlar için makyaj aynası olarak ve isteyen gece lambası olarakta kullanabilir. Normal görünüşte ayna olup, İçerisinde bulunan ledler ve üzerinde bulunan özel ayna sayesinde, arkasında bulunan düğmesine basıldığında ledler yanar ve içerisine konulan fotoğraf çıkar. Tekrar düğmeye bastığınızda ledler söner ve fotoğraf kaybolur. Normal ayna şeklini alır. Ayna özel dekoratif tasarımlıdır.  Çok özel ve güzel görüntüye sahiptir. Aynanın içersini fotoğraf bizim tarafımızdan özenle tasarım ve baskı yapılarak konmaktadır. Aynanın Arkasında bulunan kapağı kolay bir şekilde açılarak içerisinde bulunan fotoğrafı sizde istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayna ile birlikte paket içerisinde aynayı şarj edebilmeniz için usb kablusu da gönderilmektedir. Elektriğe takıp çalıştırabileceğiniz gibi sarj edip sarjlı ile de çalıştırabilirsiniz.Ayna kendi özel kutusunda korunaklı olarak gönderilmetedir. Aynanın boyutu 37x25 cm ebatlarındadır. Bayan arkadaşınız, nişanlınız, Eşiniz için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Saatli Sihirli Led Ayna

Saatli sihirli ayna iki bölümden oluşmaktadır. Sihir ayna ve Saat bölümüdür. Saat bölümü sihirli ayna bölümünden ayrı olarak 1 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Sihirli ayna bölümü ise 3 adet kalem pil ve elektrik ile çalışmaktadır. Saatli sihirli aynanın sihirli ayna bölümü aynanın üzerinde bulunan düğmeye basılarak çalıştırılır. Aynanın ledleri 3 kademe de yanar ilk bastığınızda biraz ışık ikinci bastığınızda biraz daha parlak led tekrar bastığınızda ledler tam performansta yanmaya başlar ve dördüncü kez bastığınızda ledler söner ve normal ayna haline dönüşür. Kendi özel kutusu ile gönderilmektedir. Kutu içerisinde USB kablosu da gönderilmektedir. Saatli sihirli aynayı Hem erkek için hem bayan için tercih edebilirsiniz. Erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza, sevgilinize, Aile bireylerine kardeşinize , erkek kardeşinize, kız kardeşinize, doğum günlerinde, sevgililer gününde, evlilik gündönümlerinde veya ev hediyesi olarak ta alabilirsiz. Sevdiklerinizi Sihirli saatli ayna ile şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. 28x19 cm ebatlarındadır.

Kalpli Sihirli Led Ayna

Kalpli sihirli Aynayı Sizin için en özel olan Sevgilinize, Eşinize, Nişanlınıza ve Anneniz için doğum günü hediyesi, Evlilik yıldönümü hediyesi, özür dileme hediyesi, kendinizi affettirme hediyesi olarak alabilirsiniz. Kalpli sihirli led ayna bayanlar tarafından en çok beğenilen hedilerimizin arasındadır. Kalpli sihirli led Ayna 3 adet kalem pil ve usb kablosu elektriğe takılarak çalıştırılabilir. Normal görünüşte ayna olup üzerindeki özel ayna ve ayna içerisinde bulunan ledler sayesinde arkasında bulunan düğmeye basıldığında ledler yanar ve içerisine konulan fotoğraf çıkar tekrar düğmeye basıldığında ledler söner ve normal ayna şekline döner. Ledli sihirli ayna sert kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. 25x23 cm ebatlarındadır.

 

 

foother
iletişim